Berane

Adresa: Đeda Vojvodića bb, Berane

Predsjednik: Nebojša Đukić

Sekretar: Vojislav Bojović

Mail: fkberane2018@gmail.com

Brskovo

Adresa: Vukmana Kruščića bb, Mojkovac

Predsjednik: Slavenko Blažević

Sekretar: Miloš Delević

Mail: fkbrskovo@gmail.com

Petnjica

Adresa: Gusare bb, Petnjica

Predsjednik: Sead Korać

Sekretar: Anel Muratović

Mail: fkpetnjica1977@gmail.com

Fair play

Adresa: Ulica Slobode bb, Bijelo Polje

Predsjednik: Nijaz Avdić

Sekretar: Vahidin Sijarić

Mail: fairplaybp@gmail.com

Pljevlja

Adresa: Nemanjina br. 2, Pljevlja

Predsjednik: Saša Drobnjak

Sekretar: Željko Karović

Mail: fkpljevlja@yahoo.com

Komovi

Adresa: Branka Deletića bb, Andrijevica

Predsjednik: Rajko Marković

Sekretar: Dejan Babović

Mail: fkkomovi@gmail.com

OFK Borac

Adresa: Ulica Slobode bb, Bijelo Polje

Predsjednik: Semir Fetić

Sekretar: Asmir Pućurica

Mail: ofkboracbp@gmail.com

Polimlje

Adresa: Vasojevska bb, Murino

Predsjednik: Branislav Laban

Sekretar: Milan Vuksanović

Mail: fkpolimlje.1@gmail.com

Gusinje

Adresa: Sarajevska bb, Gusinje

Predsjednik: Mensud Čekić

Sekretar: Adis Pirović

Mail: fkgusinje1934@gmail.com

Seniorska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Berane121200426+3636
2.Petnjica116232213+920
3.Komovi115243219+1317
4.OFK Borac104423012+1816
5.Brskovo102351525-109
6.Pljevlja (-1)113171424-109
7.Gusinje (-1)112271237-257
8.Polimlje (-1)10127839-314