• Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
07.09.2019.
11:30
Pomoćni teren FK BeraneBerane61Sjeverna zvijezda>
07.09.2019.
11:30
Stadion Bandžovo brdoIbar03OFK Berane>
08.09.2019.
11:30
Gradski stadionBreznica60FK Serdar>
08.09.2019.
13:30
Gradski stadionMeteor41Durmitor>
08.09.2019.
15:00
Gradski stadionOFK Borac02Sedmica>
01.11.2019.
13:30
Gradski stadionBrskovo42Jezero>
2. koloIzvještaj
14.09.2019.
09:30
Gradski stadionSedmica50Durmitor>
14.09.2019.
11:30
Pomoćni teren FK BeraneOFK Berane90Meteor>
14.09.2019.
11:30
Gradski stadionJezero13Breznica>
14.09.2019.
11:30
Gradski stadionSjeverna zvijezda15Brskovo>
15.09.2019.
10:00
Gradski stadionOFK Borac27Berane>
15.09.2019.
11:30
Gradski stadionFK Serdar20Ibar>
3. koloIzvještaj
21.09.2019.
11:30
Gradski stadionBerane30Sedmica>
21.09.2019.
11:30
Stadion Bandžovo brdoIbar01Jezero>
22.09.2019.
10:30
Gradski stadionBreznica125Sjeverna zvijezda>
22.09.2019.
11:30
Gradski stadionBrskovo30OFK Borac>
22.09.2019.
11:30
Gradski stadionDurmitor09OFK Berane>
22.09.2019.
13:30
Gradski stadionMeteor12FK Serdar>
4. koloIzvještaj
25.09.2019.
13:00
Gradski stadionFK Serdar40Durmitor>
28.09.2019.
09:30
Pomoćni teren FK IbarSjeverna zvijezda14Ibar>
28.09.2019.
10:00
Gradski stadionSedmica04OFK Berane>
29.09.2019.
15:00
Gradski stadionOFK Borac27Breznica>
15.10.2019.
15:00
Gradski stadionJezero32Meteor>
16.10.2019.
12:00
Pomoćni teren FK BeraneBerane62Brskovo>
5. koloIzvještaj
03.10.2019.
11:30
Gradski stadionBrskovo14Sedmica>
03.10.2019.
11:30
Stadion Bandžovo brdoIbar22OFK Borac>
03.10.2019.
11:30
Gradski stadionDurmitor03Jezero>
03.10.2019.
11:30
Pomoćni teren FK BeraneOFK Berane41FK Serdar>
03.10.2019.
12:30
Gradski stadionBreznica54Berane>
03.10.2019.
13:30
Gradski stadionMeteor13Sjeverna zvijezda>
6. koloIzvještaj
05.10.2019.
10:00
Gradski stadionSjeverna zvijezda70Durmitor>
05.10.2019.
11:30
Gradski stadionSedmica11FK Serdar>
05.10.2019.
11:30
Gradski stadionJezero14OFK Berane>
05.10.2019.
11:30
Gradski stadionBerane41Ibar>
06.10.2019.
11:30
Gradski stadionBrskovo41Breznica>
06.10.2019.
13:30
Gradski stadionOFK Borac11Meteor>
7. koloIzvještaj
12.10.2019.
11:30
Stadion Bandžovo brdoIbar03Brskovo>
12.10.2019.
11:30
Gradski stadionOFK Berane63Sjeverna zvijezda>
13.10.2019.
11:30
Gradski stadionBreznica45Sedmica>
13.10.2019.
11:30
Gradski stadionDurmitor14OFK Borac>
13.10.2019.
11:30
Gradski stadionFK Serdar11Jezero>
13.10.2019.
13:30
Gradski stadionMeteor111Berane>
8. koloIzvještaj
16.10.2019.
13:30
Gradski stadionSjeverna zvijezda03FK Serdar>
19.10.2019.
10:30
Gradski stadionBreznica52Ibar>
19.10.2019.
11:00
Stadion FK PolimljeSedmica31Jezero>
20.10.2019.
11:30
Gradski stadionOFK Borac04OFK Berane>
20.10.2019.
11:30
Gradski stadionBrskovo61Meteor>
23.10.2019.
14:00
Gradski stadionBerane30Durmitor>
9. koloIzvještaj
26.10.2019.
09:30
Stadion Bandžovo brdoIbar13Sedmica>
26.10.2019.
11:30
Gradski stadionFK Serdar40OFK Borac>
26.10.2019.
11:30
Stadion FK PolimljeJezero40Sjeverna zvijezda>
26.10.2019.
13:30
Gradski stadionMeteor03Breznica>
27.10.2019.
11:30
Gradski stadionDurmitor07Brskovo>
10. koloIzvještaj
28.10.2019.
14:00
Stadion Bandžovo brdoIbar22Meteor>
01.11.2019.
10:30
Gradski stadionSedmica32Sjeverna zvijezda>
02.11.2019.
10:30
Pomoćni teren FK BeraneBerane20FK Serdar>
03.11.2019.
11:30
Gradski stadionBrskovo34OFK Berane>
04.11.2019.
10:30
Gradski stadionBreznica161Durmitor>
04.11.2019.
12:30
Gradski stadionOFK Borac26Jezero>
11. koloIzvještaj
09.11.2019.
10:00
Gradski stadionSjeverna zvijezda03OFK Borac>
09.11.2019.
10:30
Gradski stadionJezero06Berane>
09.11.2019.
11:30
Pomoćni teren FK BeraneOFK Berane02Breznica>
10.11.2019.
11:30
Gradski stadionFK Serdar02Brskovo>
10.11.2019.
13:30
Gradski stadionMeteor00Sedmica>
26.11.2019.
10:00
Gradski stadionDurmitor42Ibar>

Prvenstvo Sjeverne regije - Pioniri 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Berane109015212+4027
2.Breznica119026424+4027
3.OFK Berane109014710+3727
4.Brskovo118034019+2124
5.Sedmica117222617+923
6.FK Serdar115241817+117
7.Jezero115152325-216
8.OFK Borac112271637-218
9.Sjeverna zvijezda112092347-246
10.Meteor111371341-286
11.Ibar111281430-165
12.Durmitor111010764-573
IgračTimGolova
1Luka Lečić24
2Vladimir Popović24
3Milan Ajduković16
4Vasilije Osmajlić15
5Luka Bubanja13
6Stefan Golubović13
7Danilo Vukanić11
8Marko Jukić10
9Marko Zejak10
10Danilo Ljiljanić9
11Lazar Šekularac9
12Edin Babačić7
13Dženan Gutić7
14Matija Bojović5
15Novica Lašić5
16Dželal Šabović5
17Velid Škrijelj5
18Edin Avdić4
19Pavle Božović4
20Luka Brajović4
21Nermin Dlakić4
22Ilhan Hodžić4
23Petar Jokić4
24Rijad Kolić4
25Nikola Martić4
26Amar Nikočević4
27Nikola Vujisić4
28Seid Gutić3
29Stefan Jašović3
30Arijan Kuč3
31Novo Perošević3
32Miljan Radević3
33Ilhan Spahić3
34Miloš Čabarkapa3
35Atanasije Šekularac3
36Dimitrije Šekularac3
37Stefan Bubanja2
38Milan Celić2
39Matija Despotović2
40Petar Femić2
41Omer Hot2
42Irnes Kadribašić2
43Matija Madžgalj2
44Aleksa Moračanin2
45Ivan Mrdak2
46Andrija Nedović2
47Andrija Pupović2
48Anel Spahić2
49Ivan Vuletić2
50Andrija Anđelić1
51Matija Anđić1
52Dušan Balević1
53Petar Barjaktarović1
54Filip Bulatović1
55Nikola Dakić1
56Maddox Durović1
57Amin Džudžević1
58Vuk Džuver1
59Emsel Feratović1
60Novica Filipović1
61Dušan Golubović1
62Radoš Grdinić1
63Aldin Hadrović1
64Emir Hadžimuhović1
65Matija Ivanović1
66Nemanja Jakšić1
67Predrag Janković1
68Radomir Jelić1
69Dalibor Jokić1
70Andrija Jovanović1
71Sadam Kalač1
72Alen Karajica1
73Hasan Krcić1
74Asmir Kujović1
75Ilija Kuveljić1
76Rejhan Kuč1
77Viktor Kuč1
78Stefan Lašić1
79Edvin Ličina1
80Tarik Luboder1
81Damir Mahmutović1
82Danilo Mentović1
83Amar Međedović1
84Đorđije Minić1
85Veljko Mirković1
86Ognjen Nedović1
87Panto Oljača1
88Danko Pivljanin1
89Janko Popović1
90Imran Redžepagić1
91Luka Rmuš1
92Vasilije Rmuš1
93Danis Sutović1
94Malik Toskić1
95Miloš Tvrdišić1
96Blažo Veljić1
97Matija Zindović1
98Danilo Šunjevarić1

Prvenstvo Sjeverne regije - Pioniri 19/20

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Berane109015212+4027
2.Breznica119026424+4027
3.OFK Berane109014710+3727
4.Brskovo118034019+2124
5.Sedmica117222617+923
6.FK Serdar115241817+117
7.Jezero115152325-216
8.OFK Borac112271637-218
9.Sjeverna zvijezda112092347-246
10.Meteor111371341-286
11.Ibar111281430-165
12.Durmitor111010764-573