• Sve utakmice
  • Tabela
  • Strijelci
1. koloIzvještaj
28.08.2022.
11:00
Pomoćni teren FK BeranePolimlje24Pljevlja>
28.08.2022.
16:00
PrljanijeKomovi12Ibar>
29.08.2022.
16:00
Gradski stadionOFK Borac51Petnjica>
10.11.2022.
13:00
Pomoćni teren FK BeraneOFK Gusinje10Brskovo>
2. koloIzvještaj
04.09.2022.
16:00
Gradski stadionBrskovo22OFK Borac>
04.09.2022.
16:00
Stadion Bandžovo brdoIbar20OFK Gusinje>
04.09.2022.
16:00
PrljanijeGusinje05Komovi>
05.09.2022.
16:00
GusarePetnjica41Polimlje>
3. koloIzvještaj
10.09.2022.
16:00
Gradski stadionPljevlja31Petnjica>
11.09.2022.
11:00
Pomoćni teren FK BeranePolimlje212Brskovo>
12.09.2022.
13:00
Pomoćni teren FK BeraneOFK Gusinje30Gusinje>
12.09.2022.
16:00
Gradski stadionOFK Borac23Ibar>
4. koloIzvještaj
15.09.2022.
16:00
PrljanijeKomovi20OFK Gusinje>
15.09.2022.
16:00
Gradski stadionBrskovo22Pljevlja>
15.09.2022.
16:00
Stadion Bandžovo brdoIbar70Polimlje>
22.09.2022.
15:00
PrljanijeGusinje12OFK Borac>
5. koloIzvještaj
18.09.2022.
11:00
Pomoćni teren FK BeranePolimlje23Gusinje>
19.09.2022.
15:00
Gradski stadionPljevlja10Ibar>
19.09.2022.
15:00
GusarePetnjica30Brskovo>
19.09.2022.
15:00
Gradski stadionOFK Borac42Komovi>
6. koloIzvještaj
25.09.2022.
13:00
Pomoćni teren FK BeraneOFK Gusinje15OFK Borac>
25.09.2022.
15:00
Stadion Bandžovo brdoIbar20Petnjica>
25.09.2022.
15:00
PrljanijeKomovi30Polimlje>
26.09.2022.
15:00
Gradski stadionGusinje03Pljevlja>
7. koloIzvještaj
02.10.2022.
12:00
Pomoćni teren FK BeranePolimlje41OFK Gusinje>
02.10.2022.
14:30
Gradski stadionBrskovo13Ibar>
03.10.2022.
14:30
Gradski stadionPljevlja41Komovi>
03.10.2022.
14:30
GusarePetnjica10Gusinje>
8. koloIzvještaj
05.10.2022.
14:30
Gradski stadionOFK Borac70Polimlje>
06.10.2022.
14:30
GusareGusinje14Brskovo>
06.10.2022.
14:30
PrljanijeKomovi20Petnjica>
06.10.2022.
14:30
Pomoćni teren FK BeraneOFK Gusinje02Pljevlja>
9. koloIzvještaj
09.10.2022.
14:00
Stadion Bandžovo brdoIbar80Gusinje>
10.10.2022.
14:00
Gradski stadionPljevlja22OFK Borac>
10.10.2022.
14:00
GusarePetnjica22OFK Gusinje>
04.11.2022.
14:00
Gradski stadionBrskovo--Komovi>
10. koloIzvještaj
16.10.2022.
14:00
Stadion Bandžovo brdoIbar60Komovi>
16.10.2022.
14:00
Gradski stadionBrskovo11OFK Gusinje>
17.10.2022.
14:00
GusarePetnjica26OFK Borac>
17.10.2022.
14:00
Gradski stadionPljevlja30Polimlje>
11. koloIzvještaj
23.10.2022.
14:00
Pomoćni teren FK BeranePolimlje00Petnjica>
23.10.2022.
14:00
GusareOFK Gusinje02Ibar>
23.10.2022.
14:00
PrljanijeKomovi52Gusinje>
24.10.2022.
14:00
Gradski stadionOFK Borac10Brskovo>
12. koloIzvještaj
29.10.2022.
14:00
GusareGusinje11OFK Gusinje>
30.10.2022.
14:00
Stadion Bandžovo brdoIbar51OFK Borac>
30.10.2022.
14:00
Gradski stadionBrskovo41Polimlje>
31.10.2022.
14:00
GusarePetnjica00Pljevlja>
13. koloIzvještaj
06.11.2022.
13:00
Stadion Bandžovo brdoPolimlje07Ibar>
06.11.2022.
13:00
GusareOFK Gusinje13Komovi>
07.11.2022.
11:00
Gradski stadionPljevlja50Brskovo>
07.11.2022.
13:00
Gradski stadionOFK Borac21Gusinje>
14. koloIzvještaj
13.11.2022.
13:00
PrljanijeKomovi31OFK Borac>
13.11.2022.
13:00
Stadion Bandžovo brdoIbar20Pljevlja>
13.11.2022.
13:00
Gradski stadionBrskovo20Petnjica>
14.11.2022.
13:00
PrljanijeGusinje62Polimlje>

Prvenstvo Sjeverne regije 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Ibar131201496+4336
2.Pljevlja128312910+1927
3.OFK Borac138234023+1726
4.Komovi127142821+722
5.Brskovo (-1)134452923+615
6.Petnjica123361423-912
7.OFK Gusinje122371124-139
8.Gusinje (-1)122191538-236
9.Polimlje (-1)1311111461-473
IgračTimGolova
1Muslija Juković Ibar15
2Alden Ramović OFK Borac12
3Ajsel Murić Ibar8
4Milić Labović Komovi8
5Bane Bulatović Brskovo7
6Mirzet Murić Ibar7
7Todor Šekularac OFK Borac7
8Kristijan Ernec Pljevlja7
9Yu Miyazaki Pljevlja7
10Miodrag Đukić Brskovo6
11Jusuf Fazlić Ibar6
12Milosav Deletić Komovi6
13Jakub Fazlić Ibar5
14Emrah Hasović Ibar5
15Lazar Kastratović Komovi5
16Alen Poljak OFK Borac5
17Danilo Zindović Brskovo4
18Filip Guberinić Komovi4
19Vidoje Sredojević OFK Borac4
20Branko Vuković OFK Borac4
21Veljko Krstonijević Pljevlja4
22Lazar Bojović Polimlje4
23Trifun Fuštić Brskovo3
24Veljko Smolović Brskovo3
25Denijal Čekić Gusinje3
26Nikola Adžić Komovi3
27Eris Babačić Petnjica3
28Lazar Ćulafić Petnjica3
29Bojan Jokanović Petnjica3
30Arsenije Čepić Pljevlja3
31Luka Drmač Pljevlja3
32Andrija Stanić Brskovo2
33Maid Čekić Gusinje2
34Džavid Dervišević Gusinje2
35Anes Hot Gusinje2
36Veselin Vujačić Gusinje2
37Aleksandar Raković OFK Borac2
38Amel Đešević OFK Gusinje2
39Muhamed Huseinović OFK Gusinje2
40Mersim Bašić Polimlje2
41Bogoljub Komatina Polimlje2
42Damjan Otašević Polimlje2
43Matija Baltić Brskovo1
44Đorđe Jelić Brskovo1
45Lazar Šćepanović Brskovo1
46Nikola Vujisić Brskovo1
47Asmir Bajrović Gusinje1
48Irfan Čekić Gusinje1
49Eldar Koljenović Gusinje1
50Erik Selimaj Gusinje1
51Ilhan Hodžić Ibar1
52Ismar Hodžić Ibar1
53Faris Ramović Ibar1
54Filip Ćeranić Komovi1
55Aleksandar Milićević Komovi1
56Adis Bahović OFK Borac1
57Nikola Brajić OFK Borac1
58Nikola Cvijović OFK Borac1
59Radoje Korać OFK Borac1
60Enis Lukač OFK Borac1
61Luan Kukaj OFK Gusinje1
62Dino Mulamekić OFK Gusinje1
63Alden Radončić OFK Gusinje1
64Amil Seferagić OFK Gusinje1
65Dino Adrović Petnjica1
66Melid Agović Petnjica1
67Huzeir Skenderović Petnjica1
68Nikola Tomović Petnjica1
69Matija Boričić Pljevlja1
70Marko Bolević Polimlje1
71Muhamed Ciriković Polimlje1
72Saša Laban Polimlje1
73Petrašin Zogović Polimlje1

Prvenstvo Sjeverne regije 22/23

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Ibar131201496+4336
2.Pljevlja128312910+1927
3.OFK Borac138234023+1726
4.Komovi127142821+722
5.Brskovo (-1)134452923+615
6.Petnjica123361423-912
7.OFK Gusinje122371124-139
8.Gusinje (-1)122191538-236
9.Polimlje (-1)1311111461-473