Na ovoj stranici možete pronaći spisak komisija Udruženja klubova FSCG - Sjever za mandatni period 2017-2021. godina. 

Komisija za takmičenje 

Milomir Mijović, predsjednik
Damjan Ćulafić, Član
Zlatko Magdelinić, član 

Disciplinska komisija 

Radoslav Bošković, predsjednik 
Aleksandar Simonović, član
Milorad Smolović, član 
Branislav Laban, član
Feriz Feratović, član

Disciplinski inspektor 

Stamat Šoškić

Sudijska komisija 

Dragan Drljević, predsjednik 
Veljko Bošković, član
Vladislav Simonović, član
Dragiša Drljević, član
Vladimir Cimbaljević, član

Komisija za žalbe 

Amer Dacić, predsjednik
Anđela Bojović, član 
Miloš Delević, član 
Saša Drobnjak, član 
Muslija Kalić, član 

Komisija za status i registraciju igrača 

Vasko Dragović, predsjednik
Milivoje Pavić, član 
Zlatko Magdalinić, član
Mladen Stijović, član
Salko Čoković, član

Komisija za bezbjednost i sigurnost

Vučeta Radenović, predsjednik
Danko Gogić, član 
Dejan Petrović, član
Radoman Šubarić, član
Radojica Vujičić, član

Komisija za stadione i infrastrukturu

Milomir Mijović, predsjednik
Dragan Drljević, član 
Vučeta Radenović, član

Komisija za pravna pitanja

Vasko Dragović, predsjednik
Damjan Ćulafić, član 
Milenko Pajković, član

Komisija za licenciranje trenera i službenih lica

Vasko Dragović, predsjednik
Nebojša Asanović, član 
Anel Muratović, član
Fuad Ramusović, član
Šućo Gruda, član

Trenerska komisija 

Nebojša Asanović, predsjednik
Sava Kovačević, član 
Mirko Marić, član
Nijaz Avdić, član
Mensud Čekić, član

Medicinska komisija

Dr Vukosav Joksimović, predsjednik
Dr Milovan Bogavac, član 
Dr Nermina Muratović, član
Maja Baltić, član
Dr Zoran Marković, član

Komisija za omladinski fudbal

Goran Jovanović, predsjednik
Boban Aković, član 
Dušan Čarapić, član
Mirsad Neković, član
Elvis Camić, član

Komisija za ženski fudbal

Rade Lutovac, predsjednik
Zoran Vuković, član 
Vidomir Španjević, član
Enes Kolić, član
Vuksan Kruščić, član

Komisija za mali fudbal

Mileta Vučetić, predsjednik
Rajko Dabetić, član 
Aleksandar Bojović, član

Seniorska liga

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Berane121200426+3636
2.Petnjica116232213+920
3.Komovi115243219+1317
4.OFK Borac104423012+1816
5.Brskovo102351525-109
6.Pljevlja (-1)113171424-109
7.Gusinje (-1)112271237-257
8.Polimlje (-1)10127839-314