• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
13.03.2019.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost42OFK Titograd>
13.03.2019.
11:00
Gradski stadionSutjeska21Mladost Lj. 1970>
13.03.2019.
12:00
DG arenaIskra10Zeta>
26.03.2019.
14:00
Gradski stadionOFK Berane01Grbalj>
2. koloIzvještaj
16.03.2019.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta11Grbalj>
16.03.2019.
11:00
DG arenaMladost Lj. 197010OFK Berane>
16.03.2019.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd21Sutjeska>
16.03.2019.
15:00
Stadion braće VelaševićIskra03Budućnost>
3. koloIzvještaj
19.03.2019.
15:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost41Zeta>
19.03.2019.
15:00
Gradski stadionSutjeska20Iskra>
19.03.2019.
15:00
Gradski stadionOFK Berane11OFK Titograd>
19.03.2019.
15:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj12Mladost Lj. 1970>
4. koloIzvještaj
23.03.2019.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta33Mladost Lj. 1970>
23.03.2019.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Grbalj>
23.03.2019.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost32Sutjeska>
23.03.2019.
15:30
DG arenaIskra00OFK Berane>
5. koloIzvještaj
30.03.2019.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Zeta>
30.03.2019.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj12Iskra>
30.03.2019.
11:00
DG arenaMladost Lj. 197012OFK Titograd>
30.03.2019.
15:30
Gradski stadionOFK Berane12Budućnost>
6. koloIzvještaj
06.04.2019.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta00OFK Titograd>
06.04.2019.
11:00
DG arenaIskra00Mladost Lj. 1970>
06.04.2019.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost30Grbalj>
06.04.2019.
11:00
Gradski stadionSutjeska20OFK Berane>
7. koloIzvještaj
12.04.2019.
16:00
Gradski stadionOFK Berane41Zeta>
13.04.2019.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj30Sutjeska>
13.04.2019.
11:00
DG arenaMladost Lj. 197004Budućnost>
13.04.2019.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Iskra>
8. koloIzvještaj
20.04.2019.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta02Iskra>
20.04.2019.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd43Budućnost>
20.04.2019.
11:00
DG arenaMladost Lj. 197024Sutjeska>
20.04.2019.
16:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj11OFK Berane>
9. koloIzvještaj
04.05.2019.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj13Zeta>
04.05.2019.
11:00
Gradski stadionOFK Berane22Mladost Lj. 1970>
04.05.2019.
11:00
Gradski stadionSutjeska30OFK Titograd>
04.05.2019.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Iskra>
10. koloIzvještaj
11.05.2019.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta16Budućnost>
11.05.2019.
11:00
Stadion braće VelaševićIskra40Sutjeska>
11.05.2019.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd12OFK Berane>
11.05.2019.
11:00
DG arenaMladost Lj. 197041Grbalj>
11. koloIzvještaj
17.05.2019.
17:00
DG arenaMladost Lj. 197041Zeta>
18.05.2019.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj65OFK Titograd>
18.05.2019.
11:00
Gradski stadionOFK Berane11Iskra>
18.05.2019.
11:00
Gradski stadionSutjeska21Budućnost>
12. koloIzvještaj
29.05.2019.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta42Sutjeska>
29.05.2019.
17:30
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost42OFK Berane>
29.05.2019.
17:30
Stadion braće VelaševićIskra51Grbalj>
29.05.2019.
17:30
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd15Mladost Lj. 1970>
13. koloIzvještaj
01.06.2019.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd24Zeta>
01.06.2019.
11:00
DG arenaMladost Lj. 197031Iskra>
01.06.2019.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj36Budućnost>
01.06.2019.
11:00
Gradski stadionOFK Berane22Sutjeska>
14. koloIzvještaj
08.06.2019.
11:00
Gradski stadionSutjeska44Grbalj>
08.06.2019.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost32Mladost Lj. 1970>
08.06.2019.
11:00
Stadion braće VelaševićIskra80OFK Titograd>
09.06.2019.
17:30
Stadion TrešnjicaZeta32OFK Berane>
IgračTimGolova
1Ognjen Bakić Grbalj15
2Lazar Mijović Budućnost14
3Neđeljko Kovinić Budućnost12
4Enes Habibović Mladost Lješkopolje 197010
5Vuk Striković Budućnost9
6Matija Krivokapić Mladost Lješkopolje 19709
7Vlado Gajić Iskra7
8Sava Milić OFK Titograd7
9Petar Tadić Iskra6
10Nikola Janjić Sutjeska6
11Andrija Kolundžić Iskra5
12Arnes Isljami OFK Berane5
13Đorđe Magdelinić OFK Berane5
14Jovan Kljajević OFK Titograd5
15Željko Lješković Sutjeska5
16Danijel Bečić Zeta5
17Nikola Vukčević Zeta5
18Luka Krkeljić Budućnost4
19Miloš Milović Sutjeska4
20Dušan Vuković Sutjeska4
21Ognjen Đinović Zeta4
22Jovan Dašić Budućnost3
23Nemanja Perović Iskra3
24Andrej Bajović Mladost Lješkopolje 19703
25Martin Đukanović Mladost Lješkopolje 19703
26Muslija Juković OFK Berane3
27Lazar Žižić Sutjeska3
28Mario Gjolaj Budućnost2
29Vojin Dragović Grbalj2
30Dejan Perović Grbalj2
31Momčilo Popović Grbalj2
32Marko Lubarda Mladost2
33Pavle Đurašković Mladost2
34Ilija Živanović Mladost2
35Marko Vujačić Mladost Lješkopolje 19702
36Igor Pajović Sutjeska2
37Nikola Bjelobrković Zeta2
38Simo Popović Zeta2
39Marko Stanišić Zeta2
40Balša Burić Budućnost1
41Bogdan Obradović Budućnost1
42Andrija Smolović Budućnost1
43Jovan Đukić Budućnost1
44Nikola Kovačević Grbalj1
45Nikola Pajović Grbalj1
46Pavle Penda Grbalj1
47Andrijan Avduljaj Iskra1
48Milan Bojat Iskra1
49Lazar Keković Iskra1
50Miljan Marović Iskra1
51Boško Ljumović Mladost1
52Anes Muratović Mladost1
53Marko Medenica Mladost Lješkopolje 19701
54Nikola Pavlićević Mladost Lješkopolje 19701
55Ljubomir Pejović Mladost Lješkopolje 19701
56Riad Bralić OFK Berane1
57Tihomir Lazović OFK Berane1
58Andrija Marsenić OFK Berane1
59Miloš Obadović OFK Berane1
60Dušan Vuković OFK Berane1
61Luka Mihaljević OFK Titograd1
62Igor Radević OFK Titograd1
63Marko Bojović Sutjeska1
64Matija Gardašević Sutjeska1
65Milić Vujačić Sutjeska1
66Aleksandar Đukanović Sutjeska1
67Nikola Đurković Sutjeska1
68Vaso Peličić Zeta1
69Stefan Radović Zeta1

Kadetska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14120210534+7154
2.Iskra146357825+5340
3.Sutjeska147258040+4040
4.Mladost Lj. 1970146359348+4535
5.OFK Berane142664933+1629
6.OFK Titograd145276467-329
7.Grbalj143387467+728
8.Zeta144375565-1026

Kadetska liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost14120210534+7154
2.Iskra146357825+5340
3.Sutjeska147258040+4040
4.Mladost Lj. 1970146359348+4535
5.OFK Berane142664933+1629
6.OFK Titograd145276467-329
7.Grbalj143387467+728
8.Zeta144375565-1026