• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
17.08.2016.
17:00
Gradski stadionSutjeska120Otrant-Olympic>
17.08.2016.
17:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost90Iskra>
17.08.2016.
17:00
Stadion TrešnjicaZeta20Bokelj>
17.08.2016.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd30Cetinje>
17.08.2016.
17:00
Gradski stadionJedinstvo20Dečić>
17.08.2016.
17:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj30Berane>
17.08.2016.
17:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac41Radnički>
17.08.2016.
17:00
Stadion Obilića poljanaLovćen20Igalo>
17.08.2016.
17:00
Gradski stadionRudar01Mornar>
2. koloIzvještaj
20.08.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj01OFK Titograd>
20.08.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra110Zeta>
20.08.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska02Budućnost>
20.08.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički08Lovćen>
20.08.2016.
11:00
Tuško poljeDečić17Grbalj>
20.08.2016.
17:00
Stadion Obilića poljanaCetinje11Jedinstvo>
20.08.2016.
17:00
Gradski stadionBerane20Petrovac>
20.08.2016.
17:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic12Mornar>
20.08.2016.
17:00
Stadion SolilaIgalo50Rudar>
3. koloIzvještaj
27.08.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost90Otrant-Olympic>
27.08.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta10Sutjeska>
27.08.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd21Iskra>
27.08.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo30Bokelj>
27.08.2016.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj41Cetinje>
27.08.2016.
11:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac11Dečić>
27.08.2016.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen21Berane>
27.08.2016.
17:00
SRC TopolicaMornar03Igalo>
28.08.2016.
11:00
Gradski stadionRudar30Radnički>
4. koloIzvještaj
03.09.2016.
11:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic12Igalo>
03.09.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički00Mornar>
03.09.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska01OFK Titograd>
03.09.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost00Zeta>
03.09.2016.
11:00
Tuško poljeDečić13Lovćen>
03.09.2016.
11:00
Stadion Obilića poljanaCetinje02Petrovac>
03.09.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj00Grbalj>
04.09.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra01Jedinstvo>
04.09.2016.
12:00
Gradski stadionBerane30Rudar>
5. koloIzvještaj
10.09.2016.
15:30
Stadion SolilaIgalo20Radnički>
11.09.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta120Otrant-Olympic>
11.09.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd00Budućnost>
11.09.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo13Sutjeska>
11.09.2016.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Iskra>
11.09.2016.
11:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac14Bokelj>
11.09.2016.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen52Cetinje>
11.09.2016.
11:00
Gradski stadionRudar30Dečić>
11.09.2016.
11:00
SRC TopolicaMornar22Berane>
6. koloIzvještaj
17.09.2016.
11:00
Tuško poljeDečić02Mornar>
17.09.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost00Jedinstvo>
17.09.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta02OFK Titograd>
17.09.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj02Lovćen>
17.09.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra30Petrovac>
17.09.2016.
12:00
Gradski stadionBerane00Igalo>
17.09.2016.
15:30
Stadion Obilića poljanaCetinje10Rudar>
17.09.2016.
15:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic32Radnički>
18.09.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska11Grbalj>
7. koloIzvještaj
20.09.2016.
15:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac13Sutjeska>
21.09.2016.
11:00
Stadion SolilaIgalo01Dečić>
21.09.2016.
15:00
Stadion Obilića poljanaLovćen10Iskra>
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionRudar10Bokelj>
21.09.2016.
15:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd80Otrant-Olympic>
22.09.2016.
15:00
Gradski stadionJedinstvo14Zeta>
22.09.2016.
15:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Budućnost>
22.09.2016.
15:00
SRC TopolicaMornar10Cetinje>
22.09.2016.
15:00
Gradski stadionRadnički04Berane>
8. koloIzvještaj
24.09.2016.
10:00
Stadion pod VrmcemBokelj00Mornar>
24.09.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra31Rudar>
24.09.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Lovćen>
24.09.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost62Petrovac>
24.09.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta01Grbalj>
24.09.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd40Jedinstvo>
24.09.2016.
11:00
Tuško poljeDečić61Radnički>
24.09.2016.
15:00
Stadion Obilića poljanaCetinje26Igalo>
24.09.2016.
15:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic03Berane>
9. koloIzvještaj
01.10.2016.
10:00
SRC TopolicaMornar10Iskra>
01.10.2016.
10:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj14OFK Titograd>
01.10.2016.
10:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac15Zeta>
01.10.2016.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen22Budućnost>
01.10.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo40Otrant-Olympic>
01.10.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički24Cetinje>
01.10.2016.
12:30
Gradski stadionRudar05Sutjeska>
01.10.2016.
15:00
Stadion SolilaIgalo20Bokelj>
02.10.2016.
11:00
Gradski stadionBerane60Dečić>
10. koloIzvještaj
08.10.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj44Radnički>
08.10.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra02Igalo>
08.10.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska00Mornar>
08.10.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost30Rudar>
08.10.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta32Lovćen>
08.10.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Petrovac>
08.10.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo11Grbalj>
08.10.2016.
15:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic12Dečić>
08.10.2016.
15:00
Stadion Obilića poljanaCetinje08Berane>
11. koloIzvještaj
12.10.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički10Iskra>
12.10.2016.
14:30
Gradski stadionBerane50Bokelj>
12.10.2016.
14:30
Tuško poljeDečić21Cetinje>
12.10.2016.
14:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj260Otrant-Olympic>
12.10.2016.
14:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac02Jedinstvo>
12.10.2016.
14:30
Stadion Obilića poljanaLovćen02OFK Titograd>
12.10.2016.
14:30
Gradski stadionRudar02Zeta>
12.10.2016.
14:30
SRC TopolicaMornar00Budućnost>
12.10.2016.
14:30
Stadion SolilaIgalo02Sutjeska>
12. koloIzvještaj
28.10.2016.
14:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj30Petrovac>
29.10.2016.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta21Mornar>
29.10.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd50Rudar>
29.10.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo02Lovćen>
29.10.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj02Dečić>
29.10.2016.
11:00
DG arenaIskra01Berane>
29.10.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Radnički>
29.10.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Igalo>
29.10.2016.
13:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic03Cetinje>
13. koloIzvještaj
05.11.2016.
10:00
Stadion Obilića poljanaLovćen12Grbalj>
05.11.2016.
10:00
Tuško poljeDečić22Iskra>
05.11.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički08Budućnost>
05.11.2016.
13:30
Gradski stadionBerane00Sutjeska>
05.11.2016.
13:30
Stadion Obilića poljanaCetinje42Bokelj>
05.11.2016.
13:30
SRC TopolicaMornar03OFK Titograd>
05.11.2016.
13:30
Stadion SolilaIgalo00Zeta>
05.11.2016.
13:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac00Otrant-Olympic>
06.11.2016.
11:00
Gradski stadionRudar11Jedinstvo>
14. koloIzvještaj
12.11.2016.
10:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac05Lovćen>
12.11.2016.
11:00
DG arenaIskra13Cetinje>
12.11.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska51Dečić>
12.11.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost10Berane>
12.11.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta50Radnički>
12.11.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd01Igalo>
12.11.2016.
13:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic10Bokelj>
12.11.2016.
13:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Rudar>
23.11.2016.
13:00
Gradski stadionJedinstvo20Mornar>
15. koloIzvještaj
19.11.2016.
09:30
Tuško poljeDečić14Budućnost>
19.11.2016.
10:00
Stadion Obilića poljanaLovćen41Otrant-Olympic>
19.11.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj42Iskra>
19.11.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički07OFK Titograd>
19.11.2016.
13:00
Gradski stadionBerane13Zeta>
19.11.2016.
13:00
SRC TopolicaMornar00Grbalj>
19.11.2016.
13:00
Stadion SolilaIgalo30Jedinstvo>
19.11.2016.
13:00
Stadion Obilića poljanaCetinje06Sutjeska>
20.11.2016.
11:00
Gradski stadionRudar20Petrovac>
16. koloIzvještaj
25.11.2016.
13:00
Stadion Obilića poljanaLovćen20Rudar>
25.11.2016.
13:30
Stadion TrešnjicaZeta61Dečić>
26.11.2016.
09:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj21Igalo>
26.11.2016.
11:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac14Mornar>
26.11.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Bokelj>
26.11.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Cetinje>
26.11.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo00Radnički>
26.11.2016.
13:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic02Iskra>
27.11.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Berane>
17. koloIzvještaj
29.11.2016.
10:30
Gradski stadionBerane21Jedinstvo>
29.11.2016.
13:00
Tuško poljeDečić25OFK Titograd>
29.11.2016.
13:00
Stadion Obilića poljanaCetinje04Zeta>
29.11.2016.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj12Budućnost>
29.11.2016.
13:00
DG arenaIskra04Sutjeska>
29.11.2016.
13:00
Stadion SolilaIgalo00Petrovac>
29.11.2016.
13:00
Gradski stadionRadnički03Grbalj>
29.11.2016.
13:00
Gradski stadionRudar21Otrant-Olympic>
29.11.2016.
13:30
SRC TopolicaMornar11Lovćen>
IgračTimGolova
1Ljubomir Kovačević Grbalj22
2Andrija Gluščević Mladost15
3Balša Bajović Sutjeska15
4Ivan Vukčević Zeta12
5Ilija Vujović Lovćen10
6Danilo Pešukić Zeta10
7Bogdan Rmuš Berane9
8Balša Bulatović Budućnost9
9Shkëlqim Maliqi Dečić9
10Miloš Ivančević Grbalj9
11Danilo Šofranac Sutjeska9
12Igor Kukuličić Zeta9
13Miro Korać Berane8
14Nikola Stanišić Grbalj8
15Aleksa Latković Lovćen8
16Janko Gogić Rudar8
17Mijat Lambulić Zeta8
18Slobodan Ivović Bokelj7
19Mirza Đurđević Budućnost7
20Ognjen Nišavić Cetinje7
21Miloš Brnović Budućnost6
22Nikola Mudreša Lovćen6
23Matija Pejović Lovćen6
24Nemanja Šunjević Berane5
25Filip Filipović Budućnost5
26Alden Škrijelj Budućnost5
27Luka Topčić Grbalj5
28Nemanja Petrović Igalo5
29Dmitar Stanković Iskra5
30Amir Muzurović Jedinstvo5
31Amar Kajević Mladost5
32Andrija Krivokapić Mladost5
33Petar Pavlićević Mladost5
34Anto Babić Sutjeska5
35Aleksandar Vlahović Sutjeska5
36Aleksa Maraš Zeta5
37Danilo Dašić Berane4
38Stefan Milić Budućnost4
39Miloš Knežević Cetinje4
40Nemanja Nišić Cetinje4
41Miloš Šofranac Cetinje4
42Ljeon Dušaj Dečić4
43Jozef Gojčaj Dečić4
44Ivan Kotarac Igalo4
45Miloš Perović Igalo4
46Đorđe Ćurčija Igalo4
47Igor Mrdak Jedinstvo4
48Nemanja Bumbić Mornar4
49Zaim Divanović Mornar4
50Nemanja Đukanović Petrovac4
51Danilo Marković Radnički4
52Sava Bulajić Sutjeska4
53Balša Keković Berane3
54Jonathan Dresaj Budućnost3
55Andrija Mugoša Budućnost3
56Milovan Radulović Cetinje3
57Andrej Vraneš Grbalj3
58Uroš Vujičić Igalo3
59Jovan Radonjić Iskra3
60Matija Grdinić Jedinstvo3
61Dragan Ražnatović Lovćen3
62Nikola Bukilić Mladost3
63Andrija Vujanović Mladost3
64Mexhid Kurtoviq Otrant-Olympic3
65Armin Muharemović Otrant-Olympic3
66Nebojša Pejović Petrovac3
67Ivan Pupović Rudar3
68Luka Babić Sutjeska3
69Ivan Toljić Sutjeska3
70Srđan Krstović Zeta3
71Lazar Lambulić Zeta3
72Ilija Tripunović Zeta3
73Aleksandar Dobrašinović Berane2
74Nikola Lekić Berane2
75Nikola Kašćelan Bokelj2
76Ilija Radulović Bokelj2
77Aljbijan Vorfaj Bokelj2
78Ognjen Obradović Budućnost2
79Omar Šabotić Budućnost2
80Nikola Gluščević Grbalj2
81Ivan Kovačević Grbalj2
82Aljoša Bjeletić Igalo2
83Miloš Dabović Igalo2
84Vasilije Vasecki Iskra2
85Mirko Vučeljić Iskra2
86Đorđije Cvijović Jedinstvo2
87Nikola Nedović Jedinstvo2
88Danilo Bracanović Lovćen2
89Petar Roganović Lovćen2
90Pavle Zadrima Lovćen2
91Vedran Zeković Lovćen2
92Matija Drinčić Mladost2
93Marko Matanović Mladost2
94Luka Stanišić Mladost2
95Jakov Vukčević Mladost2
96Nikola Dragojević Mornar2
97Ognjen Stešević Mornar2
98Erand Kaleziq Otrant-Olympic2
99Boban Filipović Petrovac2
100Rajko Pajović Petrovac2
101Vuk Raičević Radnički2
102Jovan Mirković Sutjeska2
103Nikola Pejović Zeta2
104Sreten Peruničić Zeta2
105Aleksandar Bulić Berane1
106Sava Pešić Berane1
107Lazar Stojanović Berane1
108Božo Šunjević Berane1
109Bogdan Klać Bokelj1
110Dejan Perović Bokelj1
111Nikola Peličić Budućnost1
112Andrija Ražnatović Budućnost1
113Nikola Tripković Budućnost1
114Bojan Kontić Cetinje1
115Đovani Camaj Dečić1
116Mergim Gjokaj Dečić1
117Mensur Kijamet Dečić1
118Mirza Koćić Dečić1
119Amir Pepić Dečić1
120Mario Ujkić Dečić1
121Vlado Bogetić Grbalj1
122Filip Drobnjak Grbalj1
123Balša Popović Grbalj1
124Igor Samardžić Grbalj1
125Nikola Vasović Grbalj1
126Dragoljub Đukić Grbalj1
127Đorđe Andrijašević Igalo1
128Mitar Kovačević Igalo1
129Andrija Vujičić Igalo1
130Marko Šinik Igalo1
131Savo Jovanović Iskra1
132Krsto Kovačević Iskra1
133Filip Simonović Iskra1
134Mirko Karličić Jedinstvo1
135Aldin Klapija Jedinstvo1
136Marko Rakonjac Jedinstvo1
137Mladen Šutović Jedinstvo1
138Dario Hočko Lovćen1
139Ivan Bjelobrković Mladost1
140Nikola Bojanović Mladost1
141Ognjen Gačević Mladost1
142Slobodan Perišić Mladost1
143Petar Vukčević Mladost1
144Nikola Milošev Mornar1
145Bogoljub Perović Mornar1
146Vasko Stojković Mornar1
147Leart Hasanaga Otrant-Olympic1
148Marko Mujović Petrovac1
149Darko Stijepović Petrovac1
150Jovan Babović Radnički1
151Martin Dulović Radnički1
152Filip Knežević Radnički1
153Nenad Pešić Radnički1
154Miloš Šćekić Radnički1
155Veljko Krstonijević Rudar1
156Draško Drašković Sutjeska1
157Blagoje Pejanović Sutjeska1
158Velimir Vlahović Sutjeska1
159Ognjen Ivanović Zeta1
160Nikola Krstović Zeta1

Kadetska liga 16/17 - preliminarna

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd171511495+4446
2.Zeta1713225911+4841
3.Grbalj1712416010+5040
4.Budućnost1711515010+4038
5.Sutjeska171133508+4236
6.Lovćen1711244218+2435
7.Igalo179352812+1630
8.Berane (-1)179353813+2529
9.Mornar176741515025
10.Jedinstvo176562021-123
11.Dečić1752102349-2617
12.Rudar1751111334-2116
13.Cetinje1751112349-2616
14.Iskra1731131544-2910
15.Bokelj1723121535-209
16.Petrovac1723121342-299
17.Otrant-Olympic172114993-847
18.Radnički1713131164-536

Kadetska liga 16/17 - preliminarna

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd171511495+4446
2.Zeta1713225911+4841
3.Grbalj1712416010+5040
4.Budućnost1711515010+4038
5.Sutjeska171133508+4236
6.Lovćen1711244218+2435
7.Igalo179352812+1630
8.Berane (-1)179353813+2529
9.Mornar176741515025
10.Jedinstvo176562021-123
11.Dečić1752102349-2617
12.Rudar1751111334-2116
13.Cetinje1751112349-2616
14.Iskra1731131544-2910
15.Bokelj1723121535-209
16.Petrovac1723121342-299
17.Otrant-Olympic172114993-847
18.Radnički1713131164-536